Новини

День писемності в Беркозівській гімназії!20 травня цьогоріч - Всеукраїнський день вишиванки. Це патріотичне свято українського народу,  яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Цього дня кожен охочий може долучитись, одягнувши вишиванку. Учні Беркозівської гімназії також приєднуються до цього свята.Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства.  Україна  вшановує  пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв військових конфліктів. Наш навчальний заклад не залишився осторонь. Учні початкових класів виготовляли маківки «Ніколи знову» – символ нескореності; відвідали меморіал загиблим у війні жителям села Беркозівки. Учні 7-8 класів виготовили тематичну газету «VICTORY DAY» про історію другої світової через фотосвідчення. Для учнів всієї гімназії було проведено лінійку- реквієм біля місця поховання визволителів Беркозівки в лютому 1943 року на тему  «1939-1945. Пам’ятаємо.»Починаючи з 1970 року жителі нашої планети відзначають Всесвітній День Землі. Це свято єднання народів у справі захисту навколишнього

середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа. Це свято чистої води, землі і повітря.

Кожен із нас повинен чітко усвідомити, що ми не можемо просто заплющувати очі на проблеми екології,  які загрожують нашому життю та життю майбутніх поколінь.

 Свій посильний внесок може зробити кожний: хоча б не засмічувати землю, посадити принаймні одне деревце, збудувати шпаківню навесні чи змайструвати годівницю. Ці маленькі справи від кожної людини відіб’ються великою допомогою нашому довкіллю.

Цьогоріч,  як  і  щороку,  колектив  Беркозівської  гімназії долучився до відзначення цього свята: впорядкував  територію сільського парку та подвір’я гімназії, засіяв клумби, насаджував  верби  біля ставка Центрального.  

22 березня- Всесвітній день охорони водних ресурсів. Цей день дає можливість нагадати людству про надзвичайну важливість води для навколишнього середовища та розвитку суспільства. Щороку озвучується нова проблема, пов'язана із забрудненням водних ресурсів на планеті і лунає заклик до її розв'язання.
Здобувачі освіти Беркозівської гімназії залучилися до визначення проблем збереження чистоти водних ресурсів на території села Беркозівки: джерел, річки Беркозянки, ставків, криниць. Виховний захід "Чиста питна вода-екологічне благополуччя українського народу" ще раз нагадав про необхідність раціонального використання та бережливого ставлення до джерела життя.https://www.facebook.com/100043719813993/videos/pcb.298519981615327/298519594948699


Здобувачі освіти Беркозівської гімназії провели щорічну природоохоронну акцію "Збережемо первоцвіти!". Метою акції є збереження місць зростання рідкісних і зникаючих видів ранньоквітучих рослин: підсніжника білосніжного, проліски дволистої, рясту, анемони, конвалії та інших видів. Учні підготували агітаційні плакати, малюнки, виготовили тематичні магніти на природоохоронну тематику.МОН звільнило учнів 4 та 9 класів від ДПА у 2021 році

У середу, 17 березня, МОН звільнило учнів 4 і 9 класів від проходження державної підсумкової атестації (ДПА) у 2021 році. На такий крок пішли через ситуацію з коронавірусом в країні.

Про це йдеться на сайті Міносвіти.

«МОН звільнило від проходження державної підсумкової атестації учнів закладів загальної середньої освіти 4-х і 9-х класів у 2020/2021 навчальному році», - заявили в міністерстві.

Як пояснили в Міносвіти, в документі про освіту учнів, звільнених від ДПА, буде зроблено запис «звільнений (а)».

«Таке рішення сприятиме організованому завершенню навчального року учнями, які завершують отримання початкової та базової загальної середньої освіти, в умовах поширення на території України COVID-19», - пояснили в МОН.

Це рішення Міносвіти набуде чинності в день його опублікування в Офіційному віснику України.


Сьогодні в Україні відзначається День українського добровольця. Це молоде свято було установлено у 2017 році постановою Верховної Ради. Датою свята обрали 14 березня, адже цього дня у 2014 році 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану зібрали для формування добровольчого батальону. 

     В День добровольця по всій Україні влаштовуються тематичні заходи - виставки, перегляди книг, патріотичні години. Метою свята є вшанування мужності та героїзму захисників нашої Батьківщини, вираження подяки українським добровольцям. У ці дні наш заклад приєднався до відзначення Дня українського добровольця адже, колишні учні нашої школи також стали учасниками антитерористичної операції. 

        
        Використовуючи зібрану інформацію про воїнів-добровольців, учні-старшокласники нашого навчального закладу виготовили презентацію, яку присвятили добровольцям - колишнім учням нашої школи.


Геліантус


Вивчаємо правила дорожнього руху!Виставка "Дари золотої осені!

1 вересня!


Випускний вечір!


Свято останнього дзвоника!

День пам'яті депортації кримсько-татарського народу!

Свято букварика!

 


9 травня!

23 квітня в селищі Степанецьке був проведений ІІ етап змагань з легкої атлетики серед команд ЗЗСО Степанецької ОТГ. Учень нашої гімназії Скоробогатий Іван зайняв друге місце з бігу на 400 метрів, а учениця Мокрієнко Діана виборола перше місце зі стрибків в довжину з розбігу. Вітаємо наших спортсменів!


Благодійна акція "Серце до серця" в Беркозівській гімназії
Учні нашої гімназії прийняли участь у 2 етапі обласного спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" та зайняли в змаганнях 3 місце.Прийняли участь в конкурсі " Подаруй пташкам оселю"


8 квітня в м.Черкаси пройшов конкурс "Наукова ліга", 
де учні нашої гімназії зайняли ІІ місце8 березня
Зі святом, любі жінки!Збережемо первоцвіти
Герої Небесної Сотні. Флеш моб


Біль Афганістану!

Тиждень географії!

"Стоп булінг"


День визволення села Беркозівка!Літературно-музична композиція '' Образ в серці такий несу...'' за творами В.Симоненка!
Вшанування героїв Крут!
Свято День Соборності України!

Новий рік в Беркозівській гімназії!

Тиждень фізичної культури

Свято Калита

Подарунки воїнам АТОТиждень початкової школи


Перший клас НУШ поповнюється новим обладнанням!Вшанування пам'яті жертв Голодомору!
21 листопада в Беркозівській гімназії відбувся захід до дня гідності та свободи!

Перегляд фільму
15 листопада учні Беркозівської гімназії взяли участь у природознавчій грі "Геліантус"Ось так, по-новому, виглядить наша Беркозівська гімназія!


9 листопада в гімназії був проведений перший етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.ЯцикаВисловлюємо щиру вдячність постійному спонсору, голові СФГ "Т.В.К." Топалову Володимиру Костянтиновичу за подарунок до Дня знань- новий мікроскоп! А також за фінансування екскурсії в с.Копачів парк древній Київ "Київська Русь".

У 2018-2019 навчальному році у Беркозівській гімназії було створено комп'ютерний клас. Для його оснащення відділом освіти,молоді та спорту Степанецької ОТГ було закуплено шість комп'ютерів. І тепер кожен учень на уроках інформатики працює з індивідуальним комп'ютером!18 жовтня 2018 року у Беркозівській гімназії був проведений І етап ІХ Міжнародного мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.ШеченкаЗ 16 по 20 жовтня в Беркозівській гімназії відбувся тиждень біології.

З 22 по 26 жовтня в Беркозівській гімнагії відбувся тиждень математики та фізики.
24 жовтня в Степанецькому ліцеї відбулись змагання з тенісу, шахів та шашок.


Учні нашої гімназії відзначились у цих змаганнях.

Скоробогатий Іван зайняв перше місце з шахів та Мокрієнко Діана 

зайняла третє місце з шашок. 


  20 жовтня учні Беркозівської гімназії провели чудовий осінній день в селі Копачів, Київської області, відвідавши Древній Київ в "Парку Київська Русь". Отримали масу позитивних емоцій та вражень.


Фрагмент турніру з кінно-лучної стрільби: 
Зробимо довкілля чистим


Екскурсія в Корсунь-Шевченківський


Екскурсія в с. Буки
ć
Лідія Олександрівна Назаренко,
20 лют. 2017 р., 08:36
ć
Лідія Олександрівна Назаренко,
20 лют. 2017 р., 08:37
Comments